Sitemiz Yenilenmiştir!

Mevcut şifreleriniz değişmiştir. Lütfen bize mesaj atarak güncel giriş bilgilerini isteyiniz. Aldığınız kursları ve mail adresinizi yazarsanız kontrol edip hızlıca size yeni giriş bilgilerinizi ileteceğiz.

Geleceğiniz İçin Bugün Adım Atın

Bakış açınızı değiştirebileceğiniz, sizi daha mutlu, daha umutlu, daha güçlü, daha dayanıklı hissettirecek eğitimlerimizi izleyebilir, sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Zihninizi ve kalbinizi güçlendirmek için buradayız.

Sıkça Sorulan Sorular

 • Satın aldığım kursu ne kadar süre ile izleyebilirim?

  Satın aldığınız tarihten itibaren 365 gün süre içinde izleyebilirsiniz. İstediğiniz zaman kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

 • Bir kursu nasıl satın alabilirim? Ve nasıl izleyebilirim?

  Kurslarımızdan birini satın almak istediğinizde "Satın Al" diyerek açılan sayfada banka veya kredi kartı bilgilerinizi girerek ödemeyi yapabilirsiniz. Sonrasında sizin hesap oluşturmanız için mail ve şifre oluşturmanız istenecektir. Bu bilgiler ile sitemizden istediğiniz zaman girip hesabınızda aldığınız kursları görüntüleyebilir ve izleyebilirsiniz. Yeni kurs eklemek istediğinizde hesabınıza giriş yapmanız ve yeni kurs satın almanız yeterli olacaktır.

 • Şirket olarak çalışanlarımıza veya ekibimize toplu alım yapmak istiyoruz. Nasıl ilerleyebiliriz?

  Grup olarak bir veya birden fazla kursu almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Whatsapp hattımızdan mesaj atarak bize ulaşabilirsiniz. Whatsapp için lütfen İletişim sayfamıza tıklayınız.

 • Size nasıl ulaşabilirim?

  İletişim sayfamızdan Whatsapp hattımıza ulaşarak bize yazabilirsiniz.